Nasze usługi

Interesuje Cię długoterminowy stabilny dochód odporny na inflację? Zgłoś się do nas z swoim gruntem.

NASZE USŁUGI #1

Projektowanie farm fotowoltaicznych

Tworzymy projekty oraz zapewniamy całą dokumentację techniczną niezbędną do budowy farmy fotowoltaicznej. Sprawdzamy dostępny grunt pod kątem technicznym i prawnym, a także przygotowujemy umowę dzierżawy, decyzje środowiskowe, warunki zabudowy oraz uzyskujemy pozwolenie na budowę. Przygotowujemy kompletny projekt farmy.

NASZE USŁUGI #2

Budowa farm fotowoltaicznych

Podczas realizacji pełnimy rolę generalnego wykonawcy. Przeprowadzamy szczegółowy audyt dostępnych lokalizacji pod względem technicznym i jakościowym. Realizujemy projekt od A do Z. Zajmujemy się dostawą, montażem i uruchomieniem instalacji. Dbamy o bezpieczeństwo i prawidłową instalację wszystkich elementów. Korzystając z naszych usług masz pewność, że wykonamy za Ciebie wszystkie skomplikowane etapy realizacji inwestycji, w których skład wchodzą:

NASZE USŁUGI #3

Realizacja instalacji przemysłowych

Kompleksowo zajmiemy się montażem instalacji dla Twojej firmy, począwszy od audytu energetycznego, analizy dobowo-godzinowego zużycia energii i doboru optymalnej mocy instalacji po wykonanie kompletu dokumentacji technicznej oraz montaż i uruchomienie inwestycji. Korzystamy wyłącznie z autoryzowanych producentów komponentów o ugruntowanej pozycji na rynku, nasi specjaliści mają za sobą setki pomyślnie zrealizowanych inwestycji. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie z dbałością na każdym etapie o najwyższą jakość naszych usług. Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możesz zyskać!

NASZE USŁUGI #4

Zakup i sprzedaż projektów fotowoltaicznych

Zapraszamy do kontaktu wszystkich deweloperów farm fotowoltaicznych. Rozważymy zakup każdej wielkości inwestycji. Zapewniamy szybki audyt techniczny projektu oraz pełną obsługę transakcyjną.

SOLARIUS TECHNOLOGY SP. Z O.O.

NIP 5252819050,
KRS 0000835320,
Regon 385834161.

  • (+48) 791 055 041
  • biuro@solariustechnology.pl

© 2022 Solarius Technology | Energia lepszego jutra | Polityka prywatności | Polityka ochrony danych osobowych