Inwestycje

W ramach współpracy z Solarius Technology umożliwiamy inwestorom inwestowanie w odnawialne źródła energii na różnych etapach cyklu projektowego i deweloperskiego.

WYBIERZ NAJLEPSZY WARIANT DLA SIEBIE

Inwestycja w projekty farm fotowoltaicznych

Rozwijamy portfel projektów farm fotowoltaicznych od zabezpieczenia lokalizacji (dzierżawa gruntu) do etapu uzyskania pozwolenia na budowę. Standardowy cykl projektowy trwa ok. 18-24 miesięcy, a jego zwieńczeniem jest uzyskanie warunków przyłączenia oraz pozwolenia na budowę dla projektu farmy fotowoltaicznej. Celem Solarius Technology jest sprzedaż gotowych projektów farm fotowoltaicznych w formule sprzedaży udziałów w spółce celowej wraz z kompletem dokumentacji technicznej i uzyskanymi pozwoleniami oraz decyzjami administracyjnymi. 

Sprzedaż takiego projektu może być realizowana wraz z usługą generalnego wykonawstwa (opcja „pod klucz”) lub bez, w zależności od preferencji inwestorów. Aktualne wyceny rynkowe projektów z uwagi na dynamiczny rozwój branży są bardzo atrakcyjne, co umożliwia Solarius Technology i inwestorom uzyskanie atrakcyjnych zysków. Koszty związane z przeprowadzeniem procesu projektowego spółka pokrywa z własnych środków oraz ze środków zewnętrznych inwestorów. Jeśli chcesz zarabiać razem z nami, skontaktuj się z nami, pozyskujemy finansowanie w formule:

Pożyczki inwestycyjnej

Zarabiasz oprocentowanie od udzielonej pożyczki określone w umowie, a my zwracamy kapitał pozyskany ze sprzedaży gotowych projektów.

Nabycia udziałów

Możesz zostać udziałowcem w wybranych projektach lub większym portfelu projektów (w zależności od wielkości zaangażowania kapitałowego) i zarabiać więcej poprzez partycypację w marży realizowanej przez Solarius Technology na sprzedaży projektów.

INWESTYCJA

Inwestycja we własną farmę fotowoltaiczną

Umożliwiamy inwestowanie kapitału w działające farmy fotowoltaiczne, które umożliwiają osiąganie stabilnego i przewidywalnego przychodu przez cały okres eksploatacji elektrowni (średnio 25 lat).

Jeśli nie chcesz podejmować ryzyka deweloperskiego związanego z rozwojem portfela projektów i wolisz zaangażować środki w dłuższym terminie w działającą farmę, która generuje dochód, ta opcja może być dla Ciebie.

Posiadamy na sprzedaż gotowe i działające (uruchomione) farmy fotowoltaiczne lub projekty ze statusem RtB (ready to built), na których możemy przeprowadzić dla inwestora pełny proces budowy w opcji „pod klucz” do uruchomienia i późniejszego utrzymania i obsługi elektrowni.

Inwestujesz nabywając udziały w spółce celowej, która jest właścicielem gotowej farmy lub kupujesz projekt farmy fotowoltaicznej ze wszelkimi pozwoleniami wraz z zawarciem umowy generalnego wykonawstwa (EPC).

My realizujemy proces za inwestora, który na koniec procesu czerpie dochody ze sprzedaży energii.

Jeśli jesteś inwestorem indywidualnym – możemy zapewnić korzystny kontrakt na sprzedaż energii, w systemie akcyjnym, cPPA lub poprzez sprzedaż energii po bieżących cenach rynkowych.

Jeśli jesteś inwestorem biznesowym / odbiorcą przemysłowym – możemy zadbać o zapewnienie usług bilansowania, a Ty możesz korzystać z taniej zielonej energii z własnego źródła, obniżając rachunki za energię elektryczną w Twojej firmie.

SOLARIUS TECHNOLOGY SP. Z O.O.

NIP 5252819050,
KRS 0000835320,
Regon 385834161.

  • (+48) 791 055 041
  • biuro@solariustechnology.pl

© 2022 Solarius Technology | Energia lepszego jutra | Polityka prywatności | Polityka ochrony danych osobowych