O nas

Realizujemy kompleksowe projekty na terenie całej Polski.

NASZA MISJA

Energia lepszego jutra

Umożliwiamy polskim inwestorom uczestnictwo w transformacji energetycznej kraju. Wierzymy, że lokowanie środków w odnawialne źródła energii to szansa na lepsze jutro. Wspieramy inwestorów w osiąganiu zysków, jednocześnie szerząc wiedzę na temat korzyści płynących z odnawialnych źródeł energii. Budujemy bezpieczną i niezależną przyszłość. Inwestycje w zieloną energię to również droga do zrównoważonej polityki energetycznej w Polsce. Fotowoltaika to jedno z najczystszych źródeł energii, które nie niszczy środowiska, minimalizuje wpływ na zmiany klimatyczne oraz zapewnia bezpieczeństwo dla człowieka – nie emituje szkodliwych pyłów oraz substancji. Jesteśmy przekonani, że budowa farm fotowoltaicznych przy współpracy z inwestorami to sposób na osiągnięcie globalnych korzyści. Każdego dnia wykorzystujemy nasze doświadczenie i know-how w drodze do lepszego jutra.
0 MW
mocy w opracowywanych koncepcjach
0 osób
liczy nasz zespół
0
potencjalnych lokalizacji miesięcznie

FARMY FOTOWOLTAICZNE

Zyski z energii słonecznej

Solarius Technology tworzą ludzie, którzy wierzą w to, co robią. Jesteśmy zespołem specjalistów od lat działających w branży odnawialnych źródeł energii. Stawiamy na innowacyjność i indywidualne podejście do każdej inwestycji. Wiemy, że budowa farmy fotowoltaicznej to długoterminowy projekt. Wspieramy inwestorów na każdym etapie jako deweloper. Farmy fotowoltaiczne tworzymy zgodne ze wszystkimi wymaganiami i standardami rynkowymi.

NASZ ZESPÓŁ

marcin pastewka
Marcin Pastewka Prezes Zarządu
kamilzimka
Kamil Zimka Wiceprezes Zarządu
bzimka
Bartosz Zimka Dyrektor operacyjny
piotrek olechnowski
PIOTR Olechnowicz Kierownik działu projektowego
gabi1
Gabriel Śliwoski Project Manager

NASZ ZESPÓŁ

Dlaczego my?

W naszym zespole znajdują się specjaliści ds. prawno-administracyjnych, którzy doskonale rozumieją specyfikę branży i potrafią zarekomendować najlepsze rozwiązania w zakresie finansowania czy pozyskania wymaganych zezwoleń. Współpracujemy również z doświadczonymi projektantami i ekspertami ds. technicznych. Tworzymy farmy fotowoltaiczne, które wyróżniają się bezawaryjnością i optymalnym działaniem. Połączenie wiedzy, doświadczenia i kwalifikacji pozwala nam zapewniać kompleksowe usługi w procesie budowy farm fotowoltaicznych. Jesteśmy również właścicielem portalu internetowego farmy.pl, który wspiera właścicieli ziemskich w całym kraju w dzierżawie gruntów pod przedsięwzięcia związane z OZE na bardzo korzystnych warunkach.

SOLARIUS TECHNOLOGY SP. Z O.O.

NIP 5252819050,
KRS 0000835320,
Regon 385834161.

  • (+48) 791 055 041
  • biuro@solariustechnology.pl

© Solarius Technology | Energia lepszego jutra | Polityka prywatności | Polityka ochrony danych osobowych