ZADZWOŃ (+48) 538 116 020
NAPISZ biuro@solariustechnology.pl

Solarius technology

Inwestor

Zielona transformacja to nie tylko ekologia i dbałość o naszą planetę. Jest to też świetna okazja inwestycyjna. Lokując kapitał w sektorze technologii odnawialnych zmieniasz nasz kraj i dbasz o klimat osiągając jednocześnie wysokie stopy zwrotu
1000 kWp to rocznie nawet do:
0 MWh
zielonej energii
0
oszczędności
0 ton
niewyemitowanego CO2
500 kWp to rocznie nawet do:
0 MWh
zielonej energii
0
oszczędności
0 ton
niewyemitowanego CO2
250 kWp to rocznie nawet do:
0 MWh
zielonej energii
0
oszczędności
0 ton
niewyemitowanego CO2
100 kWp to rocznie nawet do:
0 MWh
zielonej energii
0
oszczędności
0 ton
niewyemitowanego CO2
Przy założeniach 70% autokonsumpcji oraz kosztu energii i dystrybucji 1500 zł/MWh.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz promocyjny i nie stanowią porady inwestycyjnej. Informacje i dane zawarte w tym materiale nie mogą stanowić wyłącznej podstawy do podjęcia decyzji inwestycyjnej.
Postaw na oszczędność
Średni wskaźnik emisji udostępnionym przez Krajowy Ośrodek Bilansowania i Zarządzania Emisjami wynosi – 812 kg CO2/MWh, czyli produkując 1000 kWh energii ze słońca oszczędzamy 812 kg emisji CO2.

ZADZWOŃ

Solarius Technology jest niezależnym producentem energii elektrycznej działającym w obszarze przemysłowych elektrowni słonecznych (fotowoltaicznych) zarówno w Polsce jak i za granicą.
Portfel Solarius Technology to blisko 650 MW mocy w opracowanych koncepcjach, 1200 h gruntów w dzierżawie pod realizację nowych projektów, 300 ha gruntów w procesie weryfikacji, 175 lokalizacje na terenie całego kraju.
Strategia Solarius Technology na lata 2023-2025 zakłada kontynuację dynamicznego wzrostu skali działalności, szczególnie w obszarze produkcji energii elektrycznej z OZE (poprzez zwiększenie własnego portfela elektrowni). 

W NASZEJ OFERCIE

Inwestycja we własną farmę fotowoltaiczną
Inwestowanie kapitału w działające farmy fotowoltaiczne umożliwiają osiąganie stabilnego i przewidywalnego przychodu przez cały okres eksploatacji elektrowni (średnio 25 lat).


Jeśli nie chcesz podejmować ryzyka deweloperskiego związanego z rozwojem portfela projektów i wolisz zaangażować środki w dłuższym terminie w działającą farmę, która generuje dochód, ta opcja może być dla Ciebie. 


Posiadamy na sprzedaż gotowe i działające (uruchomione) farmy fotowoltaiczne lub projekty ze statusem RtB (ready to built), na których możemy przeprowadzić dla inwestora pełny proces budowy w opcji „pod klucz” do uruchomienia i późniejszego utrzymania i obsługi elektrowni. 


Inwestujesz nabywając udziały w spółce celowej, która jest właścicielem gotowej farmy lub kupujesz projekt farmy fotowoltaicznej ze wszelkimi pozwoleniami wraz z zawarciem umowy generalnego wykonawstwa (EPC). 


My realizujemy proces za inwestora, który na koniec procesu czerpie dochody ze sprzedaży energii. 


Jeśli jesteś inwestorem indywidualnym – możemy zapewnić korzystny kontrakt na sprzedaż energii, w systemie akcyjnym, cPPA lub poprzez sprzedaż energii po bieżacych cenach rynkowych.Jeśli jesteś inwestorem biznesowym / odbiorcą przemysłowym – możemy zadbać o zapewnienie usług bilansowania, a Ty możesz korzystać z taniej zielonej energii z własnego źródła, obniżając rachunki za energię elektryczną w Twojej firmie. 
Zakup farm fotowoltaicznych
Własna elektrownia fotowoltaiczna to bezpieczeństwo energetyczne i przewidywalne wpływy nawet do 30 lat.

ZADZWOŃ

W NASZEJ OFERCIE

Zabezpieczone pożyczki inwestycyjne

Produkt krótkoterminowy dla inwestorów szukających bezpiecznych możliwości zachowania wartości pieniądza w krótkim horyzoncie czasu.

Solarius Technology - środki zabezpieczone na portfelu ponad 1000 MW projektów, z przeznaczeniem środków na rozwój i rozbudowę portfela.

Solarius Dewelopment - środki zabezpieczone na portfelu zakupionych projektów PV w fazie „ready to build ‘’. Przeznaczenie środków to akwizycja nowych projektów do portfela.

Inwestuj i zarabiaj. Zapraszam do kontaktu

Bartosz Zimka

Dział operacyjny

(+48) 664 666 439

b.zimka@solariustechnology.pl

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami

SOLARIUS TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ REGON: 385834161, NIP: 5252819050, Numer KRS: 0000835320, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

(+48) 538 116 020, (+48) 22 264 52 25

biuro@solariustechnology.pl

ul. Powązkowska 44c, 01-797 Warszawa

©  Solarius Technology | Energia lepszego jutra | Polityka prywatności | Polityka ochrony danych osobowych