ZADZWOŃ (+48) 538 116 020
NAPISZ biuro@solariustechnology.pl

O FIRMIE

Solarius Technology

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie farm fotowoltaicznych (PV), od pozyskania lokalizacji, przygotowania dokumentacji technicznej, uzyskania wymaganych pozwoleń i decyzji administracyjnych, do etapu sprzedaży projektu farmy fotowoltaicznej lub budowy i komercjalizacji elektrowni.

postaw na zyski z energii słonocznej

Za pośrednictwem spółki Solarius Development* selekcjonujemy atrakcyjne projekty PV, które kupujemy a następnie realizujemy budowę elektrowni fotowoltaicznej „pod klucz”. Model biznesowy zakłada nabycie projektu, budowę i sprzedaż obiektu docelowemu odbiorcy.

Jesteśmy przekonani, że budowa farm fotowoltaicznych to sposób na osiągnięcie globalnych korzyści.

Prowadzimy portal internetowy farmy.pl. Łączymy właścicieli gruntów z inwestorami zainteresowanymi dzierżawą gruntów pod farmy fotowoltaiczne.

Solarius technology

Nasza misja
Wierzymy, że energia ze słońca to szansa na lepsze jutro dla nas i kolejnych pokoleń. Jesteśmy przekonani, że rozwój odnawialnych źródeł energii pozwoli nam stworzyć bezpieczną i zrównoważoną przyszłość.

Umożliwiamy polskim inwestorom uczestnictwo w transformacji energetycznej kraju, bo inwestycja w zieloną energię to droga do zrównoważonej polityki energetycznej w Polsce.

Wspieramy inwestorów w osiąganiu zysków, udowadniając, że lokowanie środków w odnawialne źródła energii to szansa na lepsze jutro, dzięki budowaniu bezpiecznej i niezależnej przyszłość.

Każdego dnia wykorzystujemy nasze doświadczenie i know-how w drodze do lepszego jutra.

Solarius technology

Nasz zespół

KAMIL ZIMKA

PREZES ZARZĄDU

MARCIN PASTEWKA

DZIAŁ FINANSOWY

BARTOSZ ZIMKA

DZIAŁ INWESTYCYJNY

PIOTR OLECHNOWICZ

DZIAŁ PROJEKTOWY

KACPER ŁOSKOT

DZIAŁ SPRZEDAŻY

ADAM KOTEJA

DZIAŁ WYSZUKIWANIA I WERYFIKACJI LOKALIZACJI

Justyna Margul

DZIAŁ KSIĘGOWY

Anna Pszczółkowska

DZIAŁ PRAWNY

Katarzyna Bujalska

ADMINISTRACJA I HR

MAREK SZYMCZAKOWSKI

DZIAŁ MARKETINGU

Solarius technology

Dlaczego my?

Solarius Technology tworzą ludzie, którzy wierzą w to, co robią. Nasz zespół liczy 61 osób. Znajdują się w nim specjaliści ds. prawno-administracyjnych, którzy doskonale rozumieją specyfikę branży i potrafią zarekomendować najlepsze rozwiązania w zakresie finansowania czy pozyskania wymaganych zezwoleń. Współpracujemy z doświadczonymi projektantami i ekspertami ds. technicznych.

Wiemy, że budowa farmy fotowoltaicznej to długoterminowy projekt. Wspieramy inwestorów na każdym etapie jako deweloper. Farmy fotowoltaiczne tworzymy zgodne z najwyższymi  standardami rynkowymi.

Tworzymy farmy fotowoltaiczne, które wyróżniają się bezawaryjnością i optymalnym działaniem. Połączenie wiedzy, doświadczenia i kwalifikacji pozwala nam zapewniać kompleksowe usługi w procesie budowy farm fotowoltaicznych.
Jesteśmy również właścicielem portalu internetowego farmy.pl, bazy wiedzy o OZE, który edukuje i wspiera właścicieli gruntów w całym kraju. 

FAQ

Najczęstsze pytania
Czym są farmy fotowoltaiczne?

Panele fotowoltaiczne są coraz powszechniej wykorzystywanym rozwiązaniem. Można stosować je zarówno w gospodarstwach domowych, jak i zakładach przemysłowych.

https://farmy.pl/czym-sa-farmy-fotowoltaiczne/

Dlaczego warto inwestować w farmy fotowoltaiczne?

Budowy farm fotowoltaicznych podejmują się nie tylko spółki publiczne, ale i prywatni inwestorzy. Czy wiesz, dlaczego firmom opłaca się inwestować w elektrownie słoneczne? Rozwiązanie to cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ niesie ze sobą wiele korzyści.

https://farmy.pl/dlaczego-warto-inwestowac-w-farmy-fotowoltaiczne/

Energia słoneczna. Co warto o niej wiedzieć?

Energia słoneczna jest jednym z najpowszechniej wykorzystywanych odnawialnych źródeł energii. Pochodzi ona z promieni słonecznych, a te jak powszechnie wiadomo, stanowią źródło, którego zasoby nigdy się nie wyczerpią. Jednocześnie jest to jedno z najczystszych naturalnych źródeł energii, co w obliczu potężnych wyzwań ekologicznych ma bardzo duże znaczenie.

https://farmy.pl/energia-sloneczna-co-warto-oniej-wiedziec/

Skontaktuj się z nami
Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pomogą przygotować wymagane dokumenty.

SOLARIUS TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ REGON: 385834161, NIP: 5252819050, Numer KRS: 0000835320, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

(+48) 538 116 020, (+48) 22 264 52 25

biuro@solariustechnology.pl

ul. Powązkowska 44c, 01-797 Warszawa

©  Solarius Technology | Energia lepszego jutra | Polityka prywatności | Polityka ochrony danych osobowych